Co EBIS może dla Ciebie zrobić?

Porównamy dane pochodzące z różnych źródeł

Systemy ERP, systemy finansowo-księgowe, arkusze kalkulacyjne Excel, systemy e-mail marketingu, media społecznościowe, dane strumieniowe, usługi w chmurze i inne.

Otrzymasz dostęp do danych biznesowych 24/7 w jednym panelu

Uzyskasz dostęp do wszystkich swoich danych biznesowych z poziomu jednego pulpitu nawigacyjnego w wersji na komputery i urządzenia mobilne.

Dlaczego warto wybrać EBIS jako partnera w biznesie?

Doświadczenie

Z powodzeniem od wielu lat wdrażamy system Power BI u naszych Klientów. Doskonale znamy funkcjonalności systemu od pierwszych jego wersji. Referencje naszych Klientów to nasza najważniejsza karta przetargowa!

Transparentność

Bardzo dokładnie określamy każdy etap współpracy. Dzięki temu nasi Klienci mają stały wgląd w postęp prac i mogą na bieżąco monitorować skuteczność działań.

Zaangażowanie

Staramy się zawsze być o krok przed potrzebami naszych Klientów. Takie podejście pozwala nam na precyzyjne dopasowanie funkcjonalności systemu Business Intelligence do potrzeb Twojej firmy.

Analiza potrzeb

Zawsze konfigurujemy system Power BI indywidualnie, dostosowując go do potrzeb Klientów. Dzięki temu staje się on kompleksowym narzędziem do analizy danych, raportowania oraz łatwej prezentacji wyników.